Загальна інформація про заклад

Сучасне приміщення Здомишельської загальноосвітньої школи  розпочало функціонування 01.09.1983 р. Навчально-виховний комплекс діє з 1991 року.

Рішенням сесії Ратнівської селищної ради від 21.01.2022 р. №15/4 НВК перейменовано в Здомишельський ліцей Ратнівської селищної ради

У 2023 - 2024 н.р. в освітньому закладі навчається 292 учні.

Матеріально - технічна база ліцею:

14 класних кімнат, з них 7 – предметних кабінетів.

Кабінет біології Кабінет зарубіжної літератури  Кабінет історії  Кабінет фізики  Кабінет інформатики  Кабінет української мови та літератури

- в тому числі:

•Бібліотека
•Спортивний зал

•Комбінована майстерня
•Кабінет практичного психолога

•Їдальня

Наші користувачі

Тут ви можете описати типових користувачів, а також те, чому цей проект важливий для них. Це хороший спосіб для того, щоб користувачі повторно відвідували ваш сайт.

Історія проекту

У цій частині ви можете описати історію проекту та причини, що послужили його виникненням. Вона підходить для згадки основних етапів проекту та вшанування його учасників.