Булінг

Процедура подання заяв про випадок булінгу:

План заходів щодо протидії булінгу: drive.google.com/file/d/1Yv_WtCBjO4U34sOFlnbfiOp2DoTVRtSz/view?usp=sharing

Наказ про створення робочої групи: drive.google.com/file/d/1xb_ouAB8LmUP-9Da8ritVD-olIMt28Ju/view?usp=sharing

Порядок реагування на доведенні випадки булінгу: drive.google.com/file/d/1nn-wR_G8oUbFRABbd54eMr8MlaSfwMdu/view?usp=sharing

Два дуже корисні і повчальні відео про булінг:

З молодшими школярами проведено заняття з метою профілактики булінгу в учнівському колективі у формі гри-подорожі «Подорож до країни Добра».

Мета заходу:

·        вчити бути чемними, ввічливими, доброзичливими, відповідати за свої вчинки, об’єктивно оцінювати свою поведінку;

·        розвивати уяву, практичні навички;

·         виховувати шанобливе ставлення до батьків, старших, чемність і вихованість, дружнє ставлення до однокласників.

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=19ITxcdsbX5Ogv0MfA2XLWBV2iwBHOPhY

З метою навчити дітей виходити із складних ситуацій, долати конфлікти мирним шляхом  в закладі освіти проводяться тематичні засідання шкільного парламенту. Одне з таких занять «Булінг в учнівському середовищі»

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1AGaBKr7bQZs99fwUxGVe8e42e7j0Zkxd