Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2022-2023 навчальний рік

З  1 квітня розпочинається прийом заяв до 1 класу. у зв'язку із введенням воєнного стану (указ президента україни від 24.02.2022 №64/2022 "про введення воєнного стану в україні") очний  прийом документів буде здійснюватися лише у визначені терміни орієнтовно у травні. прохання слідкувати за оголошеннями на сайті ліцею.

На час воєнного стану Ви можете зареєструвати дитину онлайн за посиланням https://school.isuo.org/, Ваші заяви будуть пепередньо опрацьовані.
Попереджаємо, що зарахування дитини до школи відбудеться лише за умови надання повного пакету документів з необхідними оригіналами.
Першочергове зарахування відбудеться 31 травня. Друга черга зарахування до 15 червня (детальніше в оголошенні на сайті пізніше).
З метою швидкого прийому документівпрацюємо за таким алгоритмом:

1. Пред’явити посвідчення особи. Заяви подають тільки батьки, чи особи , які їх замінюють.

2. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії.

3. Повідомити про право на першочергове зарахування.

4. Надати медичну довідку встановленого зразка та копію карти щеплень. Наголошуємо про обов’язковість профілактичних щеплень, ревакцинацію у 6 років.

5 . Заповнити заяву. Прохання попередньо ознайомитись на сайті школи зі Статутом ліцею, про що буде зазначено у заяві.

6. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах та, за бажанням, – згоду на фото\відеозйомку дитини.

Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.