Земля не належить нам.

23.10.2020 08:11

Земля не належить нам.

Це ми належимо Землі.

Глобальна екологічна криза, в умовах якої ми живемо, є наслідком впливу багатьох чинників і насамперед споживацького підходу до природи. Але є ще одна, чи не найсуттєвіша причина екологічної кризи, -  це глибоке падіння духовності та моралі, низький рівень екологічної освіти і виховання. Тому, в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, у навчальному закладі с. Здомишель бібліотекар Нифодюк Г.І. підготувала та провела низку заходів під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», щоб привернути увагу здобувачів освіти до екологічних проблем. Зокрема: книжкова виставка «Людство і довкілля», вікторина «Природа – наш дім», екологічний форум «Земля не належить нам. Це ми належимо Землі»; роздуми дітей на тему «Екологія мого краю»;к орисні практичні екологічні поради.

Бережімо природу!!!

Фото: drive.google.com/drive/folders/1Jjh-kisAz2H8DjY0Jr1mQg2kTvLuHltL?usp=sharing