За чисте довкілля

11.04.2016 11:17

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

З приходом весни оживає все в навколишньому світі, а разом з тим постає питання благоустрою територій. Педагогічний та учнівський колективи нашої школи 8 квітня  взяли активну  участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Дорослі та діти разом прибирали пришкільну територію, спортивний майданчик та пам’ятний знак воїнам односельчанам.

Метою такого заходу є заклик до забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в нашому селі, а також покращення його санітарного стану. Для цього потрібно, щоб кожен громадянин дбав про чистоту навколо себе щодня. Адже чисте довкілля – це, перш за все, наше здоров’я, це краса нашого краю.

В кінці акції всі задоволені своєю працею вирішили керуватись висловом: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять».