Творчий звіт «Дивосвіт дитячих талантів»

03.02.2020 11:30

Творчий звіт «Дивосвіт дитячих талантів» НВК с. Здомишель

В НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Здомишель відбувся творчий звіт  «Дивосвіт дитячих талантів».

Підтримати вихованців та порадіти за них приїхали гості з району – методист відділу освіти Леся Лукашук та  директор ЦДЮТ Наталія Мужечук.

Завдяки творчій та вмілій співпраці муз керівника Валентина Макарука, педагога-організатора Мирослави Грицак, заступника з виховної роботи Людмили Чернусь та педагогічного колективу, звіт пройшов на належному рівні. Учні продемонстрували 15 яскравих номерів у різних номінаціях. Виступали діти з усіх класів, що дало змогу ширше розкрити різноманітність дитячих талантів.

Зачарували глядачів пісні у виконанні Харковець Іванни, Романюк Анастасії, Петручик Анни, дуету у складі Ангеліни Дмитрук, Антоніни Харківець та Іванни Харковець, Крістіни Оніщук, вокальної групи «Росинка» (Шинкарук Анастасія, Скоповська Анна, Петручик Анна, Коваль Марія, Пех Кароліна, Дмитрук Ангеліна, Харківець АнтонінаМаркова Софія, Саврай Катерина), колективу хлопців 10 класу (Нифодюк Максим, Марков Дмитро, Антонюк Іван, Шишко Андрій,Оніщук Максим, Павлюк Дмитро). Щиро сміялися над гуморескою Нифодюка Дмитра. Танцювальні вміння показали учні 2,3,4,8,9,11 класів. Декламаторські здібності показали ведучі свята Харковець Діонісій та Пех Богдана.

На творчому звіті була представлена виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва: вироби з паперу (витинанка, паперопластика) та технічного моделювання. Після завершення свята зі словами вдячності організаторам, учасникам та їх батькам виступив директор закладу Анатолій Омель.

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1zQwxBUJ2dsGrBwpAmK5nU4WFg8xa9XQy