Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності

26.10.2018 17:11

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

В НВК «ЗОШ І –ІІІ ступеня – дитячий садок «  с.Здомишель з 22 жовтня по 27 жовтня  був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності

Відповідно  були проведені такі заходи:

- виховні години, бесіди, круглі столи, виховні заходи (класоводи, класні керівники);

- вікторина з безпеки життєдіяльності «Вогонь – мій ворог»;

- наглядна агітація з безпеки життєдіяльності;

- конкурс на кращий учнівський малюнок  у 1-7 класах;

- мультигодина «Безпека нашого життя»

- перегляд відеороликів з безпеки життєдіяльності;

- гра – вікторина «Пожежна безпека»

Фото за посиланням:

drive.google.com/open?id=11NdfFfwq29rLEXE6-Z8L69OM7uJSv7Lz