Тиждень знань безпеки життєдіяльності

18.11.2019 10:51

Тиждень знань  безпеки життєдіяльності

в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Здомишель

Щороку в школі проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності.  В рамках тижня в навчальному закладі пройшли профілактичні заходи з безпеки життєдіяльності відповідно до плану.

Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей. До проведення заходів щодо попередження дитячого травматизму залучалися працівники нашої школи,учні,  – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя.

Класні керівники провели виховні години,круглі столи, години спілкування з основ безпеки життєдіяльності, відбувся конкурс малюнків «Безпека життя», поновили наглядну агітацію з безпеки життєдіяльності, конкурс проєктів «Наша безпека у наших руках».Пройшов показ мультфільмів«Безпека нашого життя»(для учнів 1-4 кл.) та відеороликів «Пожежна безпека»(для учнів 5-9 кл.).Серед учнів 5-х класів була проведена квест-гра «Правила безпеки життєдіяльності», а в 1 – 4 класах - гра-вікторина  знавців правил дорожнього руху А також відбулася зустріч учнів 9-11 класів з представниками патрульної поліції.

Сподіваємося, що учні добре засвоїли, що безпечна поведінка – це запорука міцного здоров’я.

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1pNABOtAHbJv83P4k-KrZ_A7GGZ9y4P9V