Тиждень хімії і біології

09.02.2015 12:16

З 02. 02  по 07. 02. 15 року в школі проходив тиждень біології і та хімії

( вчителі предметними Шиманська К. М. та  Дмитрук А. М.). Впродовж тижня учні мали змогу ознайомитися з фотовиставкою «Рослини  і тварини занесені до Червоної книги України», «Лікарські рослини» ,  учні середньої і старшої ланки -  взяли участь у конкурсі стінгазет за темою «Цей дивовижний світ природи»,  а найменші  - у  конкурсі малюнків «Рослинний і тваринний світ нашої місцевості».

Разом з тим учні мали змогу показати свої знання, ерудицію розв’язуючи кросворди, головоломки, ребуси, які були запропоновані їхній увазі.

З школярами були проведені інтелектуальні ігри, конференції, години цікавої хімії, переглядались  відеофільми, з учнями початкових класів було проведено конкурс загадок .