СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВІНКА

01.09.2014 11:33

Синьоокий вересень росяними срібними передзвонами покликав дітлахів до школи.  Заквітчана й ошатна  школа відкрила свої гостинні обійми першого осіннього дня для учнів та вчителів, батьків, бабусь та дідусів, гостей, усіх, хто завітав на урочисте та по-родинному  тепле свято Першого Дзвінка. Розпочалась урочиста лінійка, усі вишикувалися,  аби зустріти головних героїв свята – першачків.

Цього року шкільну родину поповнили 21  першокласник. З вітальним словом до присутніх звернулася директор Омелько А.Б. Привітав усіх зі святом золотої барвистої осені сільський голова Брисюк А.А. та священник сільського храму отець Сергій. А далі настав найбільш піднесений і трепетний момент свята. Наймолодші школярі традиційно розказали віршики про «маму, школу, Україну», які будуть ними пишатися, одинадцятикласники виголосили їм настанови та вручили подарунки. Букетами, найкращими побажаннями цього дня школярі вітали своїх вчителів, працівників школи, гостей свята.  Право подати Перший Дзвінок надали двом першокласникам. Свято скінчилося, та тепло щирих вітань, різнобарв’я квітів і срібний передзвін цього вересневого ранку ще довго бринітиме в серцях.