Свято Миколая

20.12.2018 15:38

Святий Миколай є одним з найбільш шанованих християнських святих, відомий як Миколай Чудотворець.

Здавна Микола Угодник вважався другом і покровителем дітей та мореплавців. Слов’янські народи вірили, що напередодні свята цей святий приносить слухняним дітям подарунки, а неслухняних діток під подушкою чекають різочки.

Гарну постановку про прихід Миколая у школу підготувала класовод 2 класу Скоповська Ю.С. З перших звуків глядачі опинилися в атмосфері зимової казки. Діти та дорослі стежили  за подіями, що відбувалися на сцені. Інтригуючий сюжет та щира гра юних артистів заворожили зал. Ангели, Чортенято,  ексцентрична Баба Яга, Місяць і Зорі зустрічаються на шляху у головного героя. І нарешті довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм.

Звучали пісні, вірші, інсценівки. Всі присутні були задоволені дійством.

Тож нехай Миколай-чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття. Після завершення свята учні школи отримали подарунки від Святого Миколая.

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1_xuBJHjCBUXPRRDJxzWwK9qqz4ijVS2D