Революція Гідності та Свободи

23.11.2020 10:14

Революція Гідності та Свободи…

Революція Гідності та Свободи залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії України, тому 21 листопада учні та вчителі  НВК с. Здомишель вшановують громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників революції. Класні керівники  провели уроки мужності «Україна гідна свободи». У бібліотеці Нифодюк Г.І. організувала тематичну виставку художньої літератури про історичне минуле України. Педагог-організатор Грицак М.В. підготувала  виставку дитячих малюнків учнів 1-4 класів, а також інформаційний вісник для дітей 5-11 класів. Малюнки різні за стилем виконання та символічним наповненням, виконані фарбами, олівцями чи фломастерами, але відображають різне сприйняття дітьми, що таке свобода та гідність    .

Не забуваймо тих героїв, які виявили сміливість і боролися за права людини, за наші громадянські права, за нашу свободу! Пам’ять про них назавжди залишиться у серцях дорослих та маленьких українців.