Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-го класу до умов навчання в основній школі»

24.01.2024 12:50

23 січня 2024 року відбувся психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації учнів 5-го класу.
Психолог ліцею Пех Віта Анатоліївна ознайомила присутніх з характеристикою молодшого підліткового віку та з результатами дослідження перебігу адаптаційного процесу в 5 класі та закликала враховувати індивідуальні та психологічні особливості 10-11-річних школярів. Класний керівник Нифодюк Катерина Василівна акцентували увагу на особливостях класного колективу. Заступник директора з НВР Сметюх Ольга Василівна розповіла про ознаки успішної адаптації та про найоптимальніші варіанти реагування на прояви дезадаптації.  Відгуки вчителів, які працюють з цією  категорією дітей, дозволяють стверджувати, що 5 клас – це сформований колектив зі своїми традиціями і особливостями. Учні володіють необхідною сумою знань, умінь і навичок для успішної адаптації в середній ланці школи. Більшість з них працездатні, активні на уроках та емоційно чуйні. Директор ліцею Омелько Анатолій Борисович підсумував усі виступи та зазначив, що успішній адаптації учнів 5-го класу до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм і досвідченість.