Прийом заяв про зарахування в 1 клас

30.04.2020 15:55

Шановні батьки, з 30 квітня по 31 травня 2020 року відбуватиметься прийом заяв про зарахування учнів до 1 класу нашого НВК.

Поки триватимуть карантинні заходи, заяву можна подати у електронній формі (після закінчення або послаблення карантину рукописний варіант заяви, разом з підтверджуючими документами, можна буде здати секретарю директора)
 Інструкцію щодо реєстрації для батьків можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN1Boakz/view. Також скан-копії відповідних документів можна подати на електронну пошту нашого НВК zdomyshel@ukr.net

Для зарахування дитини в перший клас потрібно подати до школи наступні документи:

1. Заяву батьків та паспорт одного з них;
  2. Копію свідоцтва про народження дитини;
  3. Оригінал медичної довідки дитини за формою первинної облікової документації №086-1/о ;
  4. Документ, що підтверджує місце проживання дитини (паспорт одного з батьків або довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з батьків)).