ПОДОРОЖ КРАЇНОЮ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

25.09.2014 10:52

24 вересня органи самоврядування разом з педагогом-організатором з учнями  1 класу провели «Подорож Країною правил дорожнього руху» (у рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі»).  На першій зупинці першокласники мали змогу ознайомитися з правилами дорожнього руху та вивчили скоромовку про хлопчика, який не вчив дорожніх знаків та сидів удома, на другій – познайомилися з сигналами світлофору,  на третій – потрапили на перехрестя та дізналися як правильно переходити вулицю, на четвертій – вчили види дорожніх знаків, на п’ятій – перевіряли як запам’ятали правила: відгадували загадки, грали у гру «Червоний, жовтий, зелений», повторювали дорожнього руху, а на шостій , потрапивши на кінцеву зупинку – кінотеатр – дивилися казку «В країні дорожніх знаків». Усі учні отримали пам’ятку «Безпека на дорозі: поради на кожен день». За результатами усіх конкурсів визначили найкращого знавця дорожніх правил -  Малюта Максим, який дав найбільшу кількість правильних відповідей. Кмітливий першокласник отримав значок «Кращий знавець правил дорожнього руху».