15.09.2014 09:48

З 8 по 14 вересня у навчальному закладі проходив Всеукраїнський Олімпійський тиждень. Заходи Тижня були спрямовані на пропаганду здорового способу життя, виховання командного духу, вміння чесно змагатись.

12 вересня було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок у 8 класі під назвою «Олімпійці - це діти твої Україно». Учні 8 класу взяли участь у таких змаганнях: естафета 4х50 м., човниковий біг 4х9 м., стрибки в довжину з місця, конкурс знавців Олімпійського руху, естафета з тенісним м’ячем та колективний малюнок. Завершився урок нагородженням переможців та побажанням усім учасникам досягнути олімпійських результатів у майбутньому.

14 вересня завершився Олімпійський тиждень спортивно-масовими заходами «То ти, майбутній олімпієць». Учні 1-11 класів стали його активними учасниками.