МО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

20.02.2016 18:32

16 лютого відбулось засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін з теми «Біоадекватний метод викладання як ідея і засіб творчого вчителя»

Керівник методичного об'єднання, вчитель зарубіжної літератури Сметюх О.В. провела майстер-клас на тему «Упровадження елементів біоадекватних технологій на уроках зарубіжної літератури», презентувала новинки методичної преси.

Вчитель української мови і літератури Гаврилюк Н.М. виступила з доповіддю  на тему «Обличчя» і «душа» сучасного уроку».

Шинкарук Р.В..,вчитель української мови і літератури, повідомила присутніх про підсумки участі учнів  у І та ІІ етапах предметних олімпіад, поділилась досвідом роботи зі створення образонів.

Безносюк М.В., вчитель історії та правознавства, ознайомила з роботою педагогів з питань підготовки учнів до проведення ЗНО

Пех В.А, шкільний психолог., запропонувала цікаві поради на тему  «Як учителю отримати задоволення від уроку?»

У п’ятницю 19 лютого члени  МО побували на відкритому уроці-тренінгу на тему «Ідея радості життя та відкриття світу в повісті Е. Портер «Полліанна», який провели Сметюх О.В. і  Пех В.А. з учнями 5 класу.

Фото МО та інтегрованого уроку дивимося у фотогалереї у відповідному розділі.