Міжнародний день рідної мови

22.02.2020 11:58

Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

21 лютого 2020 року в нашому навчальному закладі відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

В цей день учні 6-7 класів брали участь у мовознавчій грі «Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній мові бути!», яку підготували та провели Головій Г.Д., Сметюх О.В. У напруженій грі перемогла команда 7 класу.

Шинкарук Р.В. організувала флешмоб  для учнів 1-4 класів та мовний десант, під час якого учні дізналися багато цікавих фактів про українську мову.

Учителем  Чернусь Л.М. було проведено квест- гру «Лабіринти мови» для учнів 9 класу, де школярі змогли продемонструвати свої знання і вкотре підтвердити думку, що українці – це дійсно розумна нація, яка має чим пишатися!!!

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1OYHd5kj_1FnUYcm1vQXF8YtkrV8lGjA4