КОНКУРС КВІТКОВИХ КОМПОЗИЦІЙ «КВІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО».

25.09.2014 09:53

24 вересня лідери учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором провели конкурс квіткових композицій «Квіти твої, Україно».

Кожен клас підготував рквіткову композицію, червоною ниткою якої була патріотична тематика, а також захистив її. Виставлені композиції були оцінені журі за такими критеріями:
- змістовність;
- відповідність темі;
- естетичність оформлення;
- презентація та захист;
- оригінальність.
Перші місця розділили між собою:  дев'ятикласники («Квітуча Україна») та третьокласники («Цвіти, моя Вкраїно»). Друге місце розділили учні  2 класу ("В Україну завітала осінь") та учні 6 класу ("Україна - квітуча Батьківщина"). Третє місце отримали одинадцятикласники ("Україна у скорботі").

Всі ми любимо Україну - рідну Батьківщину і свою любов до неї учні зуміли виразити у композиціях, представлених на конкурс. Приємно, що усі   учні розуміють та цінують рідну землю.