КОНКУРС "У КРАЇНІ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ"

19.09.2014 09:50

18 вересня члени шкільного парламенту на чолі з нвообраним президентом і педагогом-організатором підготували та провели конкурсні змагання «В країні дорожніх знаків» між учнями 2-4 (у рамках місячника безпеки дорожнього руху ). Кожен клас представляла команда у складі 6 учнів, решта – зайнявши місце у залі, підтримували своїх учасників. Ведучі заходу перевіряли школярів на знання дорожніх знаків, виконання команд світлофору, вміння правильно перетинати вулицю на перехресті та знання теорії безпеки руху на дорозі.

Усі команди зарекомендували себе вправними знавцями мови дорожнього руху, показавши хороші результати у конкурсах. Переможцем стала команда 4 класу «Світлофор», яка набрала найбільшу кількість балів за результатами 6 конкурсів. Команди були нагороджені грамотами та знаком «Світлофор», щоб ніколи не забували про значення його кольорів. В подарунок усі учасники заходу отримали пам’ятку  «Безпека на дорозі: поради на кожен день».