Голодомор. Україна пам’ятає – світ визнає.

26.11.2019 11:14

Україна пам’ятає – світ визнає

1933-й рік… найчорніший час в історії України. Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

З метою вшанування жертв Голодомору в НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Здомишель  відбулася лінійка – реквієм «Україна пам’ятає – світ визнає »,  який підготували учні 9 класу разом з класним керівником Галиною Володимирівною Шишко.

Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей. Учні зачитували розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, адже це – достовірне джерело правди про голодомор.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України.Також учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.

Пам’ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім живим на Землі

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1gRCZBGL36cjQHDVAzCrNSzmqjDE7RZqz