День Захисника України

15.10.2020 08:14

Козацькому роду нема переводу…

День захисника України - це  свято вшанування козацької доблесті  та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю. Учні навчального закладу с. Здомишель з усією щирістю дитячої душі бажають захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя. Ми пам’ятаємо про тих,  хто  загинув  за  незалежність  нашої України.

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у школі  було проведено низку заходів:

• Розважальне свято «Козацькому роду нема переводу» в 3 касі, яке підготувала та провела Гурська Н.А.;
  • «Козацькі забави» у 8 класі (Класний керівник –Шиманська К.М.);
  • Відеопривітання  від учнів школи для захисників України (Грицак М.В.);
  • Тематична  виставка у бібліотеці «Нащадки козацького роду»(Нифодюк Г.І.);
  • Спортивні змагання серед учнів 10 класу «Я – козак» (Гурський М.З.)

Фото: drive.google.com/drive/folders/1Kh-Rkt6wzcN7YIwmaLEuMWJ7YNANhLYC?usp=sharing