День захисника України

15.10.2019 13:43

День захисники України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва…

З нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня УПА, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці  в НВК с.Здомишель відбулися заходи. Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі  закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова. 14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів була святковим днем захисників Вітчизни. Тому, були проведені «Козацькі забави» (Гурський М.З.) для учнів 8-9 класів. Діти брали участь  в різних конкурсах. Цікавий був конкурс «Я –козак», в якому учасники малювали козака із зав’язаними очима. Команда переможець (9 клас) отримала подарунки. А також провели футбольний турнір серед команд 4-7 класів (Гурський М.З., Гурський В.М.). В напруженій,цікавій спортивній боротьбі перемогу вибороли учні 7 класу, друге місце посіла команда 5 – А класу, третє – учні 6 класу. Гарним завершенням змагань стало нагородження переможців та призерів грамотами та солодкими призами.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни,адже нашим сучасникам потрібно дбати про культуру і духовне відродження народу.

Фото за посиланням: drive.google.com/open?id=1ewuu8230bSHHMaHs0QpfMeH_MRU_EzWx