День шкільного парламенту

15.11.2014 10:44

14 листопада, у п’ятницю, учні провели День шкільного парламенту, з метою залучити колектив школи до роботи парламенту.

У рамках даного заходу випустили номер газети «Шкільний вісник», темою якого стали самоврядування як засіб організації шкільного життя. Для того, щоб газета існувала запросили учнів до співпраці, у якості редактора, журналістів, кореспондентів, фотографів тощо.

Також учні оформили «Скриньку довіри». Скринька створена для того, щоб допомагати учням школи. Скринька дає можливість ділиться своїми проблемами та труднощами, писати пропозиції, скарги тощо. Члени парламенту на засіданні вирішили розглядати записки і намагатися допомагати у вирішенні.

Було проведено тематичне засідання парламенту на тему «Мої права через самоврядування», на якому учні обговорили свої права, обов’язки, закони, що діють у нашій республіці та взяли участь у тренінгу «Розуміти та поважати інших».