День 5. Насилля. Причини. Наслідки.

30.11.2021 10:28

День 5. Насилля. Причини. Наслідки.

Продовження роботи над стіннівками «16 днів проти насильства» (серед учнів 5-11 класів).

Створення сенкану «Добро» та «Зло». Учні висловили свої думки та асоціації з даними поняттями. Використовуючи прикметники, дієслова, опис даних явищ та слова з якими асоціюється «добро» та «зло».

Практикум «Знайди вихід з ситуації». Продовження роботи над аналізом випадків з життя людей, шляхів подолання та уникнення конфліктів та насилля.

Вправа «На мою думку…». Дана робота відкрила можливість дітям висловити свою думку відносно таких питань, як «Які почуття виникають, коли чуємо про насилля?», «Що ми знаємо про насилля, коли воно відбувається?», «Чому не можна застосовувати будь-яке насилля стосовно інших?», «Яким потрібно бути щоб не робити різного роду насилля?», «Як за допомогою сучасних технологій можна пропагувати здоровий спосіб життя?», «Що спонукає людей до вчинення насилля?».

Фото: drive.google.com/drive/folders/1LRy9q7dy7DMGHIoyH4GtOGNk79x2l29Q?usp=sharing