Безпечний рух

22.09.2020 12:26

Мій друг – безпечний рух

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

В рамках Тижня  безпеки дорожнього руху класні керівники провели  тематичні бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах (1-11 класи); уроки дорожньої грамоти на тему: «Безпека на дорозі» (класоводи, 1-2 класи);  інформаційно-розважальна гра «Мій друг – безпечний рух» (Грицак М.В., 3 – 4 класи). Діти під час проведення заходів розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри.

Фото: drive.google.com/drive/folders/1eBo8jD8hdJSZ9tC9O_1ISMM-4bBBmGv5?usp=sharing