16 днів проти насильства

11.12.2020 14:25

Традиційно щороку з з 25 листопада до 10 грудня в нашому закладі освіти проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Зі здобувачами освіти проведено виховні години на теми «Насильству – ні!», «Ми проти насильства», «Зростаємо без насильства» та інші (класні керівники та класоводи). З молодшими школярами організовано оформлення «живих стін» на тему «Твори добро», «Завжди допомагай» (педагог-організатор).

В рамках акції було організовано змінні інформаційні стенди та фліп чарт на дані теми:

• «День боротьби за ліквідацію насилля  над жінками»;
  • «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»;
  • «Міжнародний день боротьби за скасування рабства»;
  • «Міжнародний день інваліда»;
  • «Міжнародний день волонтера»;
  • «Міжнародний день прав людини» (педагог-організатор, практичний психолог).

З учнями також проведено:

• Годину спілкування «СНІД стосується кожного» (11 клас) (педагог-організатор);
  • Тренінгове заняття «Добро та милосердя» (3 клас) (практичний психолог);
  • Година спілкування з елементами тренінгу «Що робити щоб тебе не принижували?» (9 клас) (практичний психолог);
  • Тренінгове заняття «Тобі варто про це знати» (7 клас) (практичний психолог).

Фото: drive.google.com/drive/folders/1e66ZlMSVXUbVZA5kIq4pUMoZASQOtICq?usp=sharing