1 Вересня

03.09.2021 10:39

І знову перший осінній день зібрав учнів, педагогів та всіх працівників закладу освіти  на подвір’ї школи.  Цей день 1 вересня – День знань.

Гордо зустріньмо це свято окрилене,

Цей розпромінений, радісний день!

Він обдарує нас щастя приливами

Сили додасть для звитяг і пісень!

Розпочалася святкова лінійка з урочистого виходу найменших і найстарших учнів школи. Зі словами привітання звернувся до всіх присутніх директор закладу освіти. Порадували своїм виступом першокласники.  Одинадцятикласники теж звернулися до наймолодших учнів та  вручили їм ключ до знань та букварики.

На закінчення свята пролунав гучний дзвінок, який подали учениця 1 класу Чернусь Вероніка та учень 11 класу Гаврилюк Назар.

Всіх ще раз вітаємо з початком навчального року! Нехай він буде для всіх нас щасливим та наповненим лише позитивними емоціями.

Фото: drive.google.com/drive/folders/1x4acL9U8yIfW6HLZ_62EWu3SyU1AArXa?usp=sharing